ناظر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا به مشهد سفر کرد

مشهد- ایرنا- معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ناظر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا امروز در سفر به مشهد با استاندار خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی پیرامون اقدامات پیشگیرانه در مقابله با کرونا در این کلانشهر دیدار کرد.

دکتر ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی که با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در محل استانداری برگزار شد شرکت کرد.
وی پس از آن با حجت‌الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در زمینه ضرورت اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا در حرم مطهر رضوی دیدار کرد.
پیش از این آزمایش ابتلای به ویروس کرونای دکتر ایرج حریرچی مثبت شده بود اما پس از چند روز دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن اعلام خبر بهبودی دکتر حریرچی وی را به عنوان نماینده ویژه خود و ناظر بر اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا در کشور منصوب کرد.

شمار مبتلایان به عفونت‌ حاد تنفسی و مشکوک به کرونا تاکنون در خراسان رضوی به دو هزار و ۹۱۸ بیمار رسیده است.

همچنین بر اساس آخرین آمار رسمی، شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ عامل بیماری کرونا که نوع بسیار حاد عفونت تنفسی و یک بیماری نوپدید همه‌گیر است در خراسان رضوی ۵۶۸ نفر گزارش شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha