۲۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۱
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83716618
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعلام شرط استرداد بلیت‎های قطار رجا و سفیر

تهران - ایرنا - برای استرداد بلیت قطارهای مسافری شرکت‌های ریلی رجا و سفیر از طریق تلفن ۱۵۳۹، باید تلفن همراهی که شماره آن هنگام خرید در سامانه فروش ثبت شده، نزد متقاضیان باشد. 

شرکت مسافری ریلی رجا، روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: متقاضیان استرداد بلیت قطار این دو شرکت هنگام تماس با تلفن ۱۵۳۹ لزوما باید تلفن همراهی که هنگام خرید در سامانه فروش به ثبت رسانده‌اند را نزد خود داشته باشند تا کد ارسالی از طریق پیامک را همان لحظه به اپراتور ۱۵۳۹ اعلام کنند. 

متقاضیان استرداد هنگام تماس علاوه بر تلفن همراه ثبت شده در سامانه فروش هنگام خرید، می‌بایست «شماره سریال بلیت‌های صادره» و «شماره کارت بانکی« یکی از افرادی که بلیت به نام ایشان صادر شده است را جهت تطبیق و استرداد وجه اعلام کنند. 

عملیات استرداد بلیت قطارهای شرکت‌های رجا و سفیر از طریق سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ از ساعت ۱۰ صبح امروز (۲۶ اسفند ماه ۹۸) برای متقاضیانی که تمایل به استرداد بلیت‌ قطارهای خود را دارند آغاز شده و وجه بلیت با انجام عملیات استرداد به حساب فرد واریز خواهد شد.

گفتنی است، بلیت‌های استرداد شده از طریق سایر سامانه‌های فروش(وب سرویس‌ها، آژانس‌ها و ...)، امکان استرداد مجدد از طریق تلفن ۱۵۳۹ را نخواهد داشت.

این اقدام شرکت‌های حمل و نقل ریلی مسافری رجا  و سفیر به منظور رفاه هموطنان گرامی، و حفظ سلامت آنان صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha