۲۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83716613
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ۷۰ درصدی تردد به گیلان

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از کاهش ۷۰ درصدی تردد خودروها از مبادی ورودی و خروجی استان خبر داد.

 سرهنگ حسین محمدپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : در حال حاضر شاهد کاهش ۷۰ درصدی  ورودی و خروجی در راههای استان هستیم؛ ضمن آنکه ترافیک در جاده های استان عادی و روان است.

وی، راه‌های ورودی و خروجی استان را شامل محور رشت - قزوین،  چابکسر و محور آستارا - اردبیل عنوان و تصریح کرد : با شیوع ویروس کرونا و تاکید بر اجتناب از سفرهای غیر ضروری مردم ، شاهد این میزان کاهش ترددها در مبادی های ورودی و خروجی استان هستیم.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه گفت: رانندگان باید بیش از پیش مراقب باشند تا از بروز اتفاقات ناخوشایند برای خود و خانواده شان جلوگیری شود.

وی در ادامه افزود : در ۲۴ ساعت گذشته هم یک فقره تصادف فوتی در محور روستایی شاه عباسی از توابع رشت رخ داد که طی آن بر اثر برخورد  یک دستگاه تیبا به وانت نیسان پارک شده راننده این خودروی سواری در دم کشته و سرنشین آن مجروح شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل خودرو  عنوان و خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش ترافیک در راههای استان رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت و توجه کافی به جلو داشته باشند.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha