کادر درمانی کشور در صف اول مبارزه با بحران کرونا قرار دارند

تبریز - ایرنا - منتخب مردم ملکان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در پیامی ضمن قدردانی از تلاش های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور در صف اول مبارزه با بحران ویروس کرونا قرار دارند و جهادگونه از خودگذشتگی و فداکاری می کنند.

سیدعلی موسوی، روز دوشنبه در این پیام خطاب به سعید نمکی، با قدردانی از تلاش و فداکاری شبانه روزی پرسنل درمانی کشور به عنوان مدافعان سلامت، آورده است: آن ها انسان‌های شایسته‌ای هستند که در این روزهای سخت، متعهدانه و ایثارگرانه در صف اول مبارزه با بیماری کرونا ویروس قرار گرفته اند.

در ادامه این پیام آمده است، برخود وظیفه می‌دانم به عنوان منتخب مردم شریف و با فرهنگ ملکان، لیلان، مبارک شهر و حومه که شمار مبتلایان آن با تلاش‌ها و فرهنگ سازی‌های نهادهای ذیربط تا کنون به لطف الهی بسیار مطلوب است از خدمات شایسته و تلاش‌های شبانه روزی حضرتعالی و مجموعه درمانی کشور تشکر و قدردانی کنم.

در این پیام آمده است، همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز در پیام تشکر خود اعلام داشتند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می‌برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.

در این پیام منتخب ملکان در مجلس آورده است، موفقیت، سلامتی و سربلندی همه خدمتگزاران صدیق جمهوری اسلامی ایران به ویژه شما برادر گرامی و همه کادر درمانی کشور را در مقابله با این بحران جهانی از درگاه ایزد منان خواستارم.

موسوی ادامه داده است، امید است با تدابیر مجموعه وزارت متبوع و همه نهادهای دخیل از این مرحله سخت گذر نماییم و روزهای خوب ایران اسلامی را شاهد باشیم.

شهرستان ملکان با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۴۶کیلومتری جنوب مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha