کودکان کار ایلام اقلام بهداشتی دریافت کردند

ایلام - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا کودکان کار و خیابانی ایلام اقلام بهداشتی اهدایی از این سازمان دریافت کردند.

عبدالصباح کارزانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام از سوی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی این اداره کل و با هدف آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری موسسه خیریه پرتو مهر عطوفت و کلینیک مددکاری شهید فیاض بخش انجام شده است.

وی ادامه داد: در این زمینه ۱۷۰ بسته اقلام بهداشتی اعم از ماسک، دستکش لاتکس، دستکش ضد برش کار و صابون بین این تعداد کودک کار و خیابانی توزیع شد.

وی اظهار کرد: همچنین به مددجویان ساکن در واحدهای نگهداری خانه سلامت، بازپروری زنان و واحد کودکان کار و خیابان نیز وسایل بهداشتی توزیع شده است.

کارزانی با اشاره به توزیع مواد ضدعفونی بین پرسنل مرکز اورژانس اجتماعی این اداره کل افزود: همچنین توزیع مرحله دوم بسته های بهداشتی بعد از ایام نوروز بین کودکان کار و خیابان انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در این استان ایلام سه رقمی شد و به ۱۰۱ نفر افزایش یافت.

به گفته دکتر محمد کریمیان، برای چهارمین روز متوالی فوتی نداشتیم و همچنین خوشبختانه تا کنون ۵۰ نفر بهبود یافته اند، و هم اکنون ۴۵ نفر بستری و قرنطینه و ۶ نفر نیز تا کنون فوت کرده اند.

آمار پزشکان مبتلا به کرونا نیز به چهار نفر افزایش یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =