کودکان کار ایلام اقلام بهداشتی دریافت کردند

ایلام - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا کودکان کار و خیابانی ایلام اقلام بهداشتی اهدایی از این سازمان دریافت کردند.

عبدالصباح کارزانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام از سوی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی این اداره کل و با هدف آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری موسسه خیریه پرتو مهر عطوفت و کلینیک مددکاری شهید فیاض بخش انجام شده است.

وی ادامه داد: در این زمینه ۱۷۰ بسته اقلام بهداشتی اعم از ماسک، دستکش لاتکس، دستکش ضد برش کار و صابون بین این تعداد کودک کار و خیابانی توزیع شد.

وی اظهار کرد: همچنین به مددجویان ساکن در واحدهای نگهداری خانه سلامت، بازپروری زنان و واحد کودکان کار و خیابان نیز وسایل بهداشتی توزیع شده است.

کارزانی با اشاره به توزیع مواد ضدعفونی بین پرسنل مرکز اورژانس اجتماعی این اداره کل افزود: همچنین توزیع مرحله دوم بسته های بهداشتی بعد از ایام نوروز بین کودکان کار و خیابان انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در این استان ایلام سه رقمی شد و به ۱۰۱ نفر افزایش یافت.

به گفته دکتر محمد کریمیان، برای چهارمین روز متوالی فوتی نداشتیم و همچنین خوشبختانه تا کنون ۵۰ نفر بهبود یافته اند، و هم اکنون ۴۵ نفر بستری و قرنطینه و ۶ نفر نیز تا کنون فوت کرده اند.

آمار پزشکان مبتلا به کرونا نیز به چهار نفر افزایش یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha