پرداخت معوقات سهمیه اعتباری سوخت خودروهای عمومی

تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: معوقات سهمیه اعتباری سوخت خودروهای عمومی از ابتدای اجرای طرح سهمیه بندی سوخت پرداخت شده و سهمیه اسفند ماه نیز تا پایان این هفته پرداخت خواهد شد.

مرتضی ضامنی روز دوشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: معوقات سهمیه اعتباری سوخت ۲۷۳ هزار راننده آژانس، سرویس مدرسه، تاکسی های ویژه و فرودگاهی، شهرهای فاقد جایگاه گاز و تاکسی های اینترانتی با جمع حدود ۳۵۰ میلیارد ریال واریز شده است و واریز مربوط به اسفند ماه نیز تا پایان هفته پرداخت می شود.

وی ادامه داد: برخی از این رانندگان به دلیل برخی استعلامات و مغایرت‌های اطلاعات، مشکلاتی برای سهمیه سوختشان ایجاد شد که پس از رفع این مشکلات، تمامی معوقات سهمیه اعتباری به حسابشان واریز شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت : اطلاعات ارسال شده نیاز به استعلامات لازم از خود شخص و خودرو داشت تا اصالت خودرو مشخص شود که آیا خودرو از لحاظ مالکیت دچار مشکل است یا نه و  برخی از رانندگان استعلاماتشان مشکلی نداشت و طی سه ماه گذشته سهمیه سوخت خود را گرفته اند، اما برخی از اطلاعات درست نبود و برای همین این سهمیه با تأخیر روبرو شد.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار پرداختی صرفا برای پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل هزینه کردن است و این اعتبار سقف زمانی ندارد به هر ماه تعلق ندارد و در ماه های دیگر نیز قابل استفاده است.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha