رادوشوویچ: هر کسی باید سهمی در مبارزه با کرونا داشته باشد

تهران- ایرنا- دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر کسی باید به نوبه خود سهمی در مبارزه با کرونا داشته باشد تا دوباره به روزهای خوب بازگردیم.

«بوژیدار رادوشوویچ» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به کمپین‌ «سهم من در بحران کرونا» که از سوی خبرگزاری ایرنا راه‌اندازی شده، افزود: هر کسی باید به نوبه خود سهمی در مبارزه با کرونا داشته باشد چرا که برای هر فردی فکر نمی‌کنم که چیزی بیشتر از سلامتی خود و خانواده برایش اهمیت داشته باشد.

وی اظهار داشت: به طور حتم چیزی که مشخص است،  اگر هر شخصی بهداشت فردی و نکات ایمنی را رعایت کند، به زودی از این بحران خارج خواهیم شد. این یک بحران عظیم جهانی است و تنها نمی‌شود با آن مبارزه کرد. پس همه باید در هر جایگاهی که هستند در نوبه خود نکاتی را رعایت کنند تا هر چه زودتر اوضاع به شرایط عادی خود بازگردد.

دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: شرایط بهداشتی در ایران خوب است و با همکاری همه مردم امیدوارم به زودی شرایط عادی حاکم شود. این بحران تنها مربوط به یک کشور خاص و یک قاره نیست و دیگر جهانی شده است.

وی در مورد مدتی که در تعطیلی در ایران مانده بود، هم گفت: من همراه پسر و همسرم در خانه ماندیم و تنها من برای حضور در تمرینات از خانه خارج می‌شدم. الان هم که در راه کشورم هستم.

رادوشوویچ در مورد بحران کرونا در کرواسی هم گفت: دولت جرایم سنگینی را برای متخلفین و خروج غیر اضطراری در نظر گرفته است. در کرواسی هم شرایط ویژه‌ای حاکم است و بیشتر مردم هم در خانه قرنطینه هستند.

وی در رابطه با تفاوت ایران و کرواسی در مواجهه با کرونا اضافه کرد: کرواسی تنها ۴ میلیون جمعیت دارد و نمی‌توان آن را با ایران مقایسه کرد و آمار خیلی پایین‌تری از افراد مبتلا به این ویروس در کرواسی وجود دارد شاید حدود ۴۰ نفر. اما امیدوارم این بحران جهانی هر چه زودتر کنترل و راه حلی برای آن اندیشیده شود. برای من ایران و کرواسی تفاوت چندانی ندارد و ایران هم مانند وطن خود من است. امیدوارم این بحران در هر ۲ کشور زود به پایان برسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha