۱۸ هزار ماسک بهداشتی توسط مددجویان کمیته امداد تهران تولید می‌شود

تهران-ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از تولید روزانه ۱۸ هزار ماسک بهداشتی توسط مددجویان کارآفرین استان خبر داد.

به گزارش کمیته امداد استان تهران، حسین فتح آبادی روز دوشنبه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و نیاز به ملزومات بهداشتی، گفت: کارگاه های مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد استان تهران تولید ماسک بهداشتی را آغاز کردند.

وی ادامه داد: هم اکنون پنج کارگاه در شهر تهران اقدام به تولید ماسک های بهداشتی می کنند که روزانه ۱۸ هزار ماسک بهداشتی در این کارگاه ها تولید می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه در حال رایزنی با سازمان بسیج اصناف برای فعالیت ۲۴ کارگاه دیگر هستیم، تاکید کرد: اگر مواد اولیه از طرف سازمان بسیج اصناف تامین شود و کارگاه های دیگر شروع به فعالیت کنند قطعا تولید ماسک افزایش چشمگیری خواهد داشت.

فتح آبادی تصریح کرد: مواد اولیه پنج کارگاهی که در حال فعالیت هستند توسط بسیج تهیه و  در اختیار کارگاه ها قرار می گیرد و پس از تولید بسیج آنها را دریافت کرده و به وزارت بهداشت تحویل می دهد.

وی خاطر نشان کرد: درهر کارگاه حداقل ۱۵ نفر مشغول به کار هستند و تا هر زمانی که نیاز باشد این کارگاه ها به فعالیت خود ادامه می دهند.

کمیته امداد استان تهران ۷۴ هزار خانوار را تحت پوشش خود دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها