۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۲
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83715591
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس فدراسیون سه‌گانه: عملکرد خوبی در سال ۹۸ داشتیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون سه‌گانه، گفت: فدراسیون را با بدهی ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تحویل گرفتم اما با این وجود عملکرد خوبی در سال ۹۸ داشتیم.

«مهدی گودرزی» در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کمتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتیم در صورتی که عملکرد بسیار بزرگ و ویژه‌ای در این یکسال داشتیم. خیلی از فدراسیون‌ها درگیر امور مالی و مشکلات انسداد حساب بودند و ما از زمانی که این فدراسیون را تحویل گرفتیم از این قضیه مستثنی نبودیم اما کسی این اطلاعات را افشا نکرد. در اردیبهشت ۹۸ با ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بدهی مالیاتی حساب فدراسیون مسدود شد و قبل از یک اعزام بزرگ با همچین شرایطی مواجه بودیم. شرایط به گونه‌ای رقم خورد که تمامی تعهدات را با این سطح از مشکلات بجا آوردیم که اعم از اعزام‌های  قهرمانی آسیا و آسیایی میانه و حضور در اجلاس‌هایی مهم بود.

وی افزود: با توجه به شرایطی که از قبل پیش آمده بود توانستیم مطالبات مربی خارجی را پرداخت کنیم و او را مجاب سازیم تا ورزشکاران ملی‌پوش را تحت حمایت خود نگاه دارد و کماکمان با وی همکاری داریم. در دوران او بیشترین امکان کسب مدال را داشته‌ایم. همچنین ورزشکاران ما برای اولین بار در مسابقات قهرمانی آسایی میانه برنز گرفتند و در رقابت‌های قهرمانی کاپ اروپایی بالکان به برنز رسیدند. «علی رضوانی» طلایی ترین استعداد آسیا را معرفی کردیم.

رییس فدراسیون سه گانه ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ این رشته، میزبان یک رویداد جهانی شدیم و بیش از هشت ورزشکار ما رنکینگ زیر ۱۰۰ آوردند و ورزش دوگانه زمینی دواتلون ما نیز زیر ۵۰ را بدست آورد. همچنین مسابقات داخلی بسیار دیگری را برگزار کردیم. برای اولین بار سه گانه منقطع زنان را در تهران در همه رده‌ها و مسابقات دواتلون داخل سالن را به مناسبت دهه فجر به میزبانی تبریز برگزار کردیم و آخرین رویداد ما میزبانی مسابقات قهرمانی کاپ آسیا در البرز بود.

وی اضافه کرد: قرار بود انتخابی تیم ملی نخبگان را برگزار کنیم که بدلیل کرونا این امر مقدور نشد. اکنون ورزشکاران ما درگیر کسب سهمیه و قهرمانی آسیا در اواخر فروردین در ژاپن هستند؛ البته شانس  آنان کم است. این ورزشکاران در تمام سال در اردو بوده‌اند و هدایت آنان را مربی پرتغالی برعهده دارد. در این سال، سه اعزام داشتیم مسابقات کاپ بالکان در ترکیه، کاپ آلانیا در ترکیه و غرب آسیا در بحرین که این کشور به ما ویزا نداد.

گودرزی خاطرنشان کرد: ما برای اولین بار همزمان با شروع سال میلادی تقویم میلادی و شمسی را با تایید مربی خارجی به صورت پیشنهاد در اختیار اعضای مجمع و هیات ها قرار دادیم. فضای آموزش و پژوهش را به بالاترین سطح مشارکت و فعالیت‌های جدید ارتقا دادیم. سه دوره تربیت مدرس و دوره‌های داوری را برگزار کردیم. آیین نامه آموزشی را تدوین کردیم که یکی از کامل‌ترین آیین نامه‌ها برای پرورش منابع انسانی و ورزشکاران است. پنج کتاب در حوزه مربیگری درجه ۲ پیش نیازها، تالیف شده است. در حوزه زنان نیز اردوهای متمرکز منتهی به مسابقات کاپ آسیا در کرج را برگزار کردیم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =