آمار بیماران کرونایی قم از مرز یک هزار نفر عبور کرد

قم – ایرنا - قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با مثبت شدن تست کرونای ۸۴ نفر دیگر از مردم قم در طی ساعت‌های اخیر، تعداد مبتلایان در این استان به یک هزار و ۴ نفر رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، علی ابرازه روز شنبه در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین آمار بیماران مبتلا به کرونا در این استان گفت:  در حال حاضر ۸۷۰ نفر در بیمارستان‌های کامکار، فرقانی، امام رضا(ع)، علی ابن ابیطالب(ع) و شهید بهشتی بستری هستند.

وی ادامه داد: ۶۵ نفر از شهروندان قم نیز تا ساعت ۱۴ امروز از مراکز درمانی مرخص شدند.

قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی قم افزود:  ۶۸ نفر از شهروندان نیز امروز به اورژانس بیمارستان‌های قم مراجعه کردند که روند بررسی این افراد توسط تیم‌های درمانی انجام‌شده است.

به گزارش ایرنا، بر اساس آخرین آمار تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۳ هزار و ۹۳۸ نفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۷۲۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۴ هزار و ۵۹۰ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی (پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام) و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =