فدراسیون کشتی پیگیر درمان «محمدرضا آقانیا»

تهران - ایرنا - سخنگوی فدراسیون کشتی، گفت: تماس‌هایی با خانواده «محمدرضا آقانیا» فرنگی‌کار شایسته مازندرانی که متاسفانه به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان کسری بستری است، داشته‌ایم و خود را مکلف به پیگیری درمان او می‌دانیم.

«حسن رنگرز» افزود: فدراسیون کشتی خود را مکلف به پیگیری مباحث مبتلا به قهرمانان ملی کشتی می داند. لذا تماس‌هایی با خانواده «محمدرضا آقانیا» فرنگی کار شایسته مازندرانی که متأسفانه به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان کسری بستری هستند، داشته است.

وی اظهار داشت: در این خصوص فدراسیون کشتی ۲ راهکار برای پیگیری موضوعات درمان این کشتی‌گیر در نظر دارد. پیگیری درمان وی با تفاهم‌نامه فی‌مابین فدراسیون و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و همچنین معرفی از طرف فدراسیون به فدراسیون پزشکی ورزشی که این ۲ مورد را فعال می‌کنیم.

رنگرز در خصوص «میثم زارع» کشتی‌گیر ملی‌پوش کشورمان که به دلیل ضایعه نخاعی در بیمارستان بستری بوده نیز گفت: فدراسیون پیگیری‌های مرتبط را در خصوص تمدید دوره درمانی وی انجام داده همچنین هزینه قابل ملاحظه درمانی وی در این بیمارستان نیز توسط فدراسیون کشتی پرداخت خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =