۲۵ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۳
کد خبرنگار: 1184
کد خبر: 83715117
۰ نفر

برچسب‌ها

شرور مسلح در ایرانشهر به هلاکت رسید

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یکی از اشرار مسلح این شهرستان در درگیری با پلیس آگاهی به هلاکت رسید.

محسن گل محمدی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعاتی پیش در درگیری مسلحانه سارقان مسلح با ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر یکی از اشرار سابقه دار این شهرستان به هلاکت رسید.

وی بیان کرد: این فرد در راستای تامین احساس امنیت روانی و اجتماعی مردم ایرانشهر و پیرو تاکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص برخورد قاطعانه و بدون اغماض با سارقان مسلح به هلاکت رسید.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: این شرور مسلح دارای چندین فقره سابقه‌ی سرقت مسلحانه در منطقه را در پرونده خود داشت و از مدت‌ها قبل تحت تعقیب دستگاه‌های امنیتی بود که سرانجام پس از سرقت مسلحانه‌ی نافرجام بامداد امروز و تیراندازی به سمت ماموران به درک واصل شد.

وی اظهار داشت: از این شرور مسلح مقادیر زیادی گوشی تلفن همراه مسروقه، سیم کارت‌های متعدد، چندین کیف پول نقد، یک قبضه اسلحه و ۲ تیغه خشاب و مهمات کشف شد.

گل محمدی تصریح کرد: وی دارای شکات متعدد و پرونده‌های کیفری زیادی در دادگستری نیز داست.

وی تاکید کرد: برخورد جدی و قاطعانه با این‌گونه جرائم خشن و مجرمان خطرناک از اولویت‌های دستگاه قضایی و سایر نهادهای امنیتی شهرستان ایرانشهر است.

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =