فروش اینترنتی کالاهای اساسی در کرمانشاه آغاز شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه اعلام کرد که فروشگاه‌های بزرگ استان از امروز (یکشنبه) فروش اینترنتی کالاهای اساسی موردنیاز مردم را آغاز کردند.

هدایت حاتمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از راه های اصلی برای مقابله با بحران کرونا در خانه ماندن مردم و خلوت شدن فروشگاه ها و خیابان‌ها است از این رو به منظور تامین کالاهای اساسی مردم فروشگاه های استان روند فروش اینترنتی خود را آغاز کردند.
وی افزود: در این راستا علاوه بر فروشگاه های زنجیره‌ای عرضه کننده کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بسیاری دیگر از واحدهای صنفی همچون شیرینی فروشی ها، گل فروشی ها و فروشگاه های عرضه کننده پوشاک کرمانشاه روند فروش اینترنتی خود و عرضه محصولات درب منزل را آغاز کردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه عنوان کرد: خوشبختانه اصناف کرمانشاه همکاری های لازم را به منظور مقابله با بیماری کرونا دارند و از ابتکار عمل در این زمینه استفاده می‌کنند.
حاتمی ادامه داد: اکنون شاهد روند رو به رشد فروشگاه های اینترنتی در کرمانشاه به منظور در خانه نگه داشتن مردم و مقابله با کرونا هستیم.
سهم خود در مقابله را کرونا را ایفا کنیم
وی با بیان اینکه برای عبور از بحران کرونا هرکسی باید سهم خود در این زمینه را ایفا کند، گفت: بدون شک برای عبور از این شرایط تمام اشخاص جامعه باید با وظیفه خود در زمینه مقابله با کرونا آشنا باشند و به آن عمل کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سهم مردم در مقابله با کرونا رعایت بهداشت و در خانه ماندن است، اظهار داشت: اصناف و بازاریان نیز در این ایام می‌توانند با تعطیل کردن واحدهای که با نیاز ضروری مردم در ارتباط نیستند و عرضه کالاها به صورت اینترنتی سهم خود را در مقابله با کرونا ایفا کنند.
حاتمی تاکید کرد: بدون شک هر چقدر که از اجتماعات و حضور مردم در خیابان ها کم کنیم مقابله با کرونا آسان‌تر خواهد شد.
به گزارش ایرنا، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۱۰۲ نفر در این استان به کرونا مبتلا شده اند که ۱۰ نفر از آنان جان خود را از دست دادند.
از ابتدای شناسایی ویروس کرونا تاکنون ۱۲ هزار ۷۲۹ و نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که در مجموع ۵۱۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و چهار هزار و ۳۳۹ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.
ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار و با گسترش به اکثر کشورها به یک بحران جهانی تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها