مادر مبتلا به کرونا در بوکان نوزادش را به دنیا آورد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت‌ودرمان بوکان گفت: بانوی مبتلا به کرونا، نوزاد خود را در بیمارستان شهید قلی‌پور این شهرستان در سلامت کامل به دنیا آورد.

محمد عباسی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از مشخص شدن ابتلای این بانوی ۲۴ ساله بوکانی به کرونا در روز ۲۱ اسفندماه، وی در بخش ایزوله بیمارستان شهید قلی‌پور این شهرستان قرنطینه شد.

وی ادامه داد: این مادر باردار بعد از چهار روز مراقبت در بخش ایزوله و در هفته ۳۸ بارداری خود با عمل سزارین زیر نظر دکتر «سونیا اسکندریون» فرزندش را در سلامت کامل به دنیا آورد.

وی با بیان اینکه این مادر تاکنون ۶ زایمان داشته که از این تعداد چهار نوزاد زنده به دنیا آمده‌اند، بیان کرد: هم‌اکنون حال مادر و نوزاد رضایت‌بخش است و در بخش ایزوله قرنطینه و نوزاد وی نیز در بخش نوزادان در قرنطینه کامل قرار دارد.

وی در خصوص وضعیت کرونای این نوزاد یک‌روزه اضافه کرد: نمونه‌برداری از نوزاد انجام شده و برای بررسی بیشتر به مرکز استان ارسال شده که تا ۲ روز آینده جواب نهایی تست وی به این بیمارستان اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا و بر اساس آخرین آمارها ۳۳ نفر در این شهرستان به این بیماری مبتلا شده‌اند و ۲ نفر فوت کرده‌اند.

طی ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر به تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در این شهرستان اضافه شده و یک نفر نیز جان خود را از دست داده‌است.

در حال حاضر ۲۳ نفر در بخش ایزوله بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان بستری هستند که نتیجه آزمایش ۱۷ نفر از آنان مثبت بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha