مردان کرمانشاهی بیشتر از زنان بر اثر کرونا جان باختند

کرمانشاه- ایرنا- براساس اعلام ستاد مدیریت بیماری کرونا کرمانشاه تاکنون ۱۰ نفر در این استان براثر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند که هفت نفر از آنان مرد بودند.

ستاد مدیریت بیماری کرونا کرمانشاه روز شنبه با انتشار یک اینفوگرافی نشان داد که مرگ مردان در در این استان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا بیشتر از زنان است
براساس این اطلاعات، افرادی که تاکنون بر اثر بیماری کرونا در کرمانشاه جان خود را از دست دادند در رنج سنی ۳۴ تا ۷۶ سال بودند.
سه نفر از این افراد اهل شهر کرمانشاه یک نفر اهل گیلانغرب، نفر اهل سنقر، یک نفر اهل صحنه، یک نفر اهل صحنه، یک نفر اهل کنگاور و یک نفر اهل گیلانغرب هستند.
همچنین سه نفر از جانباختگان خانه دار، ۲ نفر نظامی، ۲ نفر بیکار، یک نفر کشاورز، یک نفر کارمند و یک نفر بازنشسته بودند.
به گزارش ایرنا، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۱۰۲ نفر در این استان به کرونا مبتلا شده اند که سه نفر از آنان جان خود را از دست داده اند.
از ابتدای شناسایی ویروس کرونا تاکنون ۱۲ هزار ۷۲۹ و نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که در مجموع ۵۱۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و چهار هزار و ۳۳۹ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.
ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار و با گسترش به اکثر کشورها به یک بحران جهانی تبدیل شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها