خرمی: برنامه فوتبال زنان برای سال جدید مشخص نیست

تهران- ایرنا- مهاجم تیم وچان کردستان، گفت: تعطیلی لیگ موجب نامشخص بودن وضعیت فوتبال زنان در سال جدید شده است.

«سمیه خرمی» بازیکن تیم وچان کردستان است که با ۱۸ گل در ۱۱ بازی، برترین گلزن نیم فصل لیگ برتر فوتبال زنان شد. وی در این سال‌ها در تیم‌های استقلال تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری بم، شهرداری سنندج و راه‌یاب‌ ملل مریوان بازی کرده است.

خرمی در گفت و گو با ایرنا درخصوص سالی که بر او گذشت، اظهار داشت: سال گذشته از نظر تمرینی و مسابقات لیگ برتر، خیلی خوب بود. گرچه در بخش تیمی در وچان کردستان ۲ بار شکست خوردیم اما در بخش فردی بهترین گلزن فصل شدم و این امر نکته مثبت سال ۹۸ برایم بود.

وی افزود: بدلیل شیوع ویروس کرونا دیدارهای لیگ برتر فوتبال زنان به پایان نرسید و لغو شد. دوست داشتم این مسابقات را با کسب عنوان خانم گلی به پایان می‌رساندم.

این مهاجم ادامه داد: لیگ برتر باید ۲۶ اسفند به پایان می‌رسید اما اکنون وضعیت مشخص نیست و لیگ تعطیل شده است. به همین دلیل برنامه قطعی خود را برای سال جدید نمی‌دانم.

خرمی بدترین اتفاق سال ۹۸ را باخت وچان برابر شهرداری بم دانست و گفت: در آن بازی ما میزبان بودیم اما شکست خوردیم. همچنین بهترین اتفاق ورزشی این سال پیروزی خارج از خانه برابر شهرداری سیرجان بود.

وی اضافه کرد: سال گذشته برایم سال موفقیت، پیروزی و کسب عنوان خانم گلی بود و امیدوارم در سال جدید هم بتوانم به موفقیت‌های بیشتری دست یابم. به مردم هم پیشنهاد می‌کنم تا امسال دست از ورزش برندارند تا به سلامتی خود کمک کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha