آمار ابتلای قطعی به کرونا در مازندران به یک‌هزار و ۱۸۹ نفر رسید

ساری - ایرنا - روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمار قطعی بیماران کرونایی این استان را یک‌هزار و ۱۸۹ نفر اعلام کرد.

بر اساس گزارش عصر جمعه این روابط عمومی ، آمار بیماران قطعی مبتلا به ویروس کرونا در این استان نسبت به ۲۴ ساعت قبل ۱۹۲ نفر بیشتر شده است.
براساس این گزارش ، تاکنون یکهزار و ۴۱۸ بیمار مشکوک به ویروس کرونا نیز در بیمارستان های استان مازندران بستری شدند و تحت درمان قرار گرفتند.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد بیمارانی را که از بدو شیوع ویروس در این استان تاکنون جان خود را از دست دادند ، ۴۱ نفر اعلام کرد.
 طبق این گزارش ، از بدو شیوع ویروس کرونا در مازندران تاکنون ۸۶۷ بیمار مشکوک به این ویروس  نیز پس از  بهبودی  از مراکز درمانی و بیمارستان مرخص شدند.
در استان مازندران بر اساس اعلام نماینده وزیر بهداشت ، ۶۰ درصد از تختهای بیمارستانی برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شد که تعداد آنها به حدود ۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه می رسد.
 بر اساس گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۵۱۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کردند و سه هزار و ۵۲۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =