معاون استاندار: مغازه های تهران بسته نمی شود

تهران - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اعلام کرد: قرار نیست به دلیل شیوع ویروس کرونا، پمپ بنزین ها، نانوایی ها و سایر فروشگاهها در تهران بسته شود.

به گزارش ایرنا، «محمد امامی امین» این مطلب را امروز جمعه در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران و در واکنش به انتشار برخی اخبار جعلی از سوی رسانه های ضدانقلاب بیان کرد.

وی گفت:« متاسفانه تعدادی از رسانه‌های خارج از کشور با انتشار اخبار نادرست، اقدام به ایجاد نگرانی در جامعه می‌کنند که از آن جمله می‌توان به اخباری که اخیراً در ارتباط با بسته شدن پمپ‌های بنزین و همچنین تعطیلی فروشگاه‌ها و نانوایی‌ها منتشر شده است، اشاره کرد.»

معاون استاندار تهران تصریح کرد: این خبرها با هدف افزایش فشارها بر دولت و تشدید نگرانی های مردم انتشار می یابد و بی پایه و اساس است.

امامی امین گفت: فروشگاه ها مملو از اقلام و تجهیزات مورد نیاز شهروندان تهرانی است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه قرار نیست در تهران فروشگاهی بسته شود، خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی نیز برای ارائه خدمات در ایام نوروز پیش بینی شده است.

ویروس کرونا که اواخر دی ماه گذشته در چین شیوع یافت، تاکنون به ایران و حدود یکصد کشور دیگر جهان سرایت کرده است.

بنا به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر دیروز ۱۰ هزار و ۷۵ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد، تاکنون سه هزار و ۲۷۶ نفر بهبود یافته و ۴۲۹ تن جان باخته اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =