جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای آشنایی بیشتر با سیره معصومین(ع)

قزوین - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این رخداد فرهنگی را فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر جامعه با سیره معصومین (ع) برشمرد.

فاطمه محمدبیگی  روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا (ع) در دهه کرامت برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این ایام که کتابخانه های عمومی به دلیل شیوع کرونا تعطیل است، این جشنواره می تواند فرصت مطالعاتی خوبی را در حوزه شناخت بیشتر سیره ائمه (ع) فراهم کند.

این مسوول گفت: برای شرکت در این جشنواره که در سه رده سنی کودک، نوجوان و جوان-بزرگسال برگزار می شود، ۱۲ کتاب معرفی شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با بیان اینکه اسامی این کتاب ها در پایگاه اینترنتی جشنواره موجود است،یادآور شد:  این جشنواره در سه بخش فردی، خانوادگی و گروهی و در ۲ بستر مکتوب و الکترونیک برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط برای شرکت در بخش الکترونیک به سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی www.samakpl.ir  و یا سایت جشنواره رضوی www.razavi.iranpl.ir مراجعه نمایید.

محمدبیگی اظهار داشت: علاقه مندان جهت آگاهی بیشتر از شرایط این جشنواره می توانند به پایگاه اینترنتی این رخداد فرهنگی مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =