۲۳ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83712288
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ورود افراد غیربومی به جیرفت ممنوع شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۹
کد خبر: 83712288
ورود افراد غیربومی به جیرفت ممنوع شد

جیرفت - ایرنا - رییس شورای تامین جیرفت از ممنوعیت ورود افراد غیربومی به این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

ابوذر عطاپور وزیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم توسط شورای تامین شهرستان در زمینه مقابله با ویروس کرونا اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: خودروهایی که پلاک‌های استان‌های آلوده را داشته باشند، از ورودی شهر برگشت داده می‌شوند.

فرماندار جیرفت از استقرار ۲ تیم در ورودی شهر جیرفت برای پایش خودروها خبر داد و گفت: این تیم وظیفه تَب‌سنجی رانندگان و افراد داخل خودرو را برعهده دارند، ‌در صورت مشاهده مورد مشکوک، افراد به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت برای بررسی انتقال داده می‌شوند.

وی با بیان اینکه کرونا، ویروسی با انتشار بالاست، گفت: مردم در خانه بمانند و از حضور در اجتماعات به طور جدی خودداری کنند.

عطاپور وزیری بیان داشت: اطلاع رسانی لازم برای حساس کردن مردم نسبت به بیماری کرونا انجام شده از این رو مردم به موارد اعلام شده توجه کنند.

وی افزود: در راستای مقابله با ویروس کرونا بازار شهر جیرفت شیفت‌بندی شد تا شاهد کاهش اجتماعات باشیم لذا مردم توصیه‌های وزارت بهداشت را جدی بگیرند.

رییس شورای تامین جیرفت از مسدود کردن مسیرهای ارتباطی به بهشت‌زهرا خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای کاهش اجتماعات مردمی برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ شده است.

تاکنون مورد مثبتی از وجود کرونا در این شهرستان گزارش نشده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها