عرضه سوخت در جایگاه‌های پاکدشت فقط با کارت بانکی امکان‌پذیر است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، عرصه سوخت در جایگاه‌های پاکدشت فقط با استفاده از کارت بانکی امکان‌پذیر است.

هادی تمهیدی روز پنج‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان پاکدشت به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی شرق کشور، با تردد روزانه هزاران دستگاه خودروی سبک و سنگین از مناطق مختلف کشور مواجه است که این امر امکان انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهد.

وی افزود: با تشکیل ستاد مقابله با کرونا در پاکدشت، تمهیدات ویژه‌ای برای جلوگیری از شیوع این ویروس اندیشیده شده و فعالیت‌های عادی بسیاری از مراکز جمله باشگاه‌های ورزشی، بازارهای روز، دوره‌های آموزشی درسی و هنری و کتابخانه‌های عمومی تعطیل شده و عملیات ضدعفونی و گندزدایی مراکز عمومی به صورت روزانه انجام می‌شود.

فرماندار پاکدشت گفت: یکی از مراکزی که امکان انتقال و شیوع ویروس کرونا در آن به دلیل حجم زیاد تردد وجود دارد، جایگاه‌های عرضه سوخت است که همواره بر ضدعفونی و رعایت مسائل بهداشتی در آن تأکیدشده است.

تمهیدی اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از امروز عرضه سوخت از جمله بنزین، گازوئیل و گاز سی‌ان‌جی در جایگاه‌های شهرستان پاکدشت تنها با کارت بانکی امکان‌پذیر است و این مراکز پول نقد از رانندگان دریافت نمی‌کنند.

وی تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت پاکدشت را ۲۰ مرکز شامل ۱۳ جایگاه بنزین و گازوئیل و ۷ جایگاه گاز سی‌ان‌جی اعلام کرد.

فرماندار پاکدشت افزود: متصدیان جایگاه‌های عرضه سوخت تا حد امکان، شخصا کار سوخت‌رسانی به خودروها را انجام می‌دهند و جایگاه‌داران ملزم شده‌اند تا در سکوهای عرضه سوخت، دستکش یک‌بار مصرف برای رعایت بهداشت شهروندان قرار دهند.

وی شرایط شهرستان پاکدشت در خصوص شیوع ویروس کرونا را ویژه اعلام کرد و از شهروندان خواست تا از تردد در مناطق شهری اجتناب کنند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =