۲۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 1184
کد خبر: 83711532
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش‌از یک تن موادمخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بیش‌از یک تن موادمخدر از نوع تریاک در درگیری مسلحانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات با قاچاقچیان در این شهرستان کشف شد.

محسن گل محمدی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) ایرانشهر با رصد اطلاعاتی انجام گرفته در خصوص ورود ۲ خودرو با سرنشینان مسلح و حامل موادمخدر جهت توقیف خودروهای مذکور به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: با وجود حجم آتش سنگین قاچاقچیان موادمخدر و تیراندازی، سربازان گمنام امام زمان(عج)موفق به کشف بیش از یک تن موادمخدر از نوع تریاک و توقیف ۲ خودرو شدند. 

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر افزود: در این عملیات یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید، یک نفر زخمی و ۲ نفر دیگر نیز دستگیر شدند. 

وی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: الحمدالله با رصدهای اطلاعاتی انجام شده و ‌اقدامات مؤثر قضایی از ابتدای سالجاری تاکنون بیش‌از ۳۶ تن موادمخدر از قاچاقچیان در این شهرستان کشف شده است.

گل محمدی اظهار داشت: دستگاه قضایی با افرادی که قصد هرگونه عرضه و توزیع مواد مخدر در کشور را دارند قاطعانه برخورد خواهد کرد و صیانت از هموطنان و جوانان کشور که سرمایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند را بر خود لازم می‌داند.

ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =