فعالیت تولیدی در شهرک‌های صنعتی گلستان بدون وقفه ادامه دارد

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت که با وجود شیوع بیماری کرونا، تمامی واحدهای صنعتی فعال شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان بدون وقفه و با رعایت موارد پیشگیرانه در حال فعالیت و تولید هستند.

حجت اله خلیل زاده جمعه به ایرنا اظهار داشت: مسوولان واحدهای صنعتی فعال در شهرک ها و نواحی های صنعتی استان نیز اقدام به خرید لوازم ضروری از جمله ماسک، مواد ضدعفونی کننده و تب سنج برای کنترل وضعیت شاغلین در واحد صنعتی خود کرده اند.

وی همچنین گفت که عملیات ضدعفونی و گندزدایی ساختمان‌های اداری و نگهبانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، معابر، واحدهای صنعتی و تاسیسات آبرسانی شهرک صنعتی گلستان با جدیت و به صورت مستمر انجام می شود.

خلیل زاده یادآور شد: در نشست با مرکز بهداشت گلستان، اقدامات صورت پذیرفته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مورد بررسی قرار گرفته و مقرر شد در صورت گزارش هر مورد مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا یا فوت در واحدهای صنعتی، مراتب با قید فوریت اعلام و تیم های مرکز بهداشت برای بررسی و اقدامات لازم در واحدهای صنعتی حاضر شوند.

گلستان ۲۴ شهرک، ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی (شهرک هزار هکتاری اترک) با مساحت دو هزار و ۴۱ هکتار دارد که در این شهرک ها و نواحی صنعتی ۷۶۶ واحد بهره بردار با اشتغال ۱۴ هزار و ۳۲۵ نفر و سرمایه گذاری ۱۲ هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال مشغول فعالیت هستند.

طبق اعلام عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان تاکنون ۴۵ نفر در این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =