معارفه مجازی یک مقام مسوول شیراز در روزهای کرونایی

شیراز - ایرنا- طی مراسمی بهمن بهروزی به سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز منصوب و  از خدمات الله بخش نظر پور مدیر عامل پیشین این شرکت تقدیر شد.

نشست تودیع و معارفه رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با حضور معاونین ، مدیران و جمعی از همکاران این شرکت و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مجازی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور برگزار شد.

حمیدرضا جانباز، رییس  هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ضمن تقدیر از عملکرد الله بخش نظر پور در دوره هشت سال مدیریت عاملی و تبریک   بازنشستگی، بهمن بهروزی  را به سمت   مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز برای مدت ۲ سال منصوب کرد.

  جانباز با اشاره به برخی از طرح های آماده بهره برداری در شیراز افزود: افتتاح و بهره برداری  پروژه‌های مهم خط دوم آب‌رسانی از سد درود زن و نیز بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب شیراز برای فرصت مناسب در آینده نزدیک موکول می شود.

 الله بخش نظر پور مدیر عامل پیشین آبفا شیراز هم  در سخنانی به ارائه گزارش عملکرد خود در زمان تصدی مدیریت این شرکت پرداخت و تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شیراز را به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه اقتصاد مقاومتی در استان فارس برشمرد.

بهمن بهروزی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید آبفا شیراز نیز ضمن تقدیر از حسن اعتماد وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آبفا کشور خاطرنشان کرد: تلاش ویژه در جهت حفظ خوش‌نامی و استمرار مقام‌های برتر شرکت آب و فاضلاب شیراز خواهد داشت.

وی از نیروی انسانی به‌عنوان یک سرمایه ارزشمند برای استمرار خدمت‌رسانی به مشترکین و تدوین طرح‌ها و برنامه‌های جدید نام برد و افزود: برای توسعه، ارتقاء و پیشبرد اهداف شرکت در راستای خدمت‌رسانی به مردم شیراز تلاشی مضاعف خواهد کرد.

بهمن بهروزی پیش‌ از این به‌ عنوان معاون مهندسی و توسعه  در  شرکت آب و فاضلاب شیراز فعالیت داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها