توزیع ۹۰ تن مواد ضدعفونی کننده با اولویت پادگان‌ها

تهران- ایرنا- معاون بهداد ناجا با بیان اینکه بهداشت و سلامت سربازان تحت پایش و نظارت مستمر قرار دارد، گفت: تاکنون ۹۰ تن مواد ضدعفونی کننده در یگان های ناجا با اولویت پادگان ها و مراکز آموزشی ناجا توزیع شده است.

به گزارش پلیس ،‌ سردار "محمد رضا حسینی"  ضمن مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بهداشت و سلامت سربازان اظهار کرد: حفظ سلامت و تندرستی کارکنان وظیفه برای ما بسیار حائز اهمیت است در همین راستا بهداشت و سلامت پادگان ها و مراکز آموزشی ناجا تحت پایش و نظارت مستمر قرار دارد و اجرای تدابیر بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این مراکز با جدیت دنبال می شود.

وی اجرای برنامه های مستمر آموزش چهره به چهره، ضدعفونی و گندزدایی اماکن، توزیع اقلام بهداشتی و مراقبت فردی و پایش سلامت کارکنان وظیفه را از جمله برنامه های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا در پادگان ها و مراکز آموزش ناجا برشمرد و ادامه داد: تا امروز ۹۰ تن مواد ضدعفونی کننده بین یگان های ناجا در سراسر کشور توزیع شده و پادگان ها و مراکز آموزشی و یگان هایی که در ارتباط مستقیم با مردم هستند در اولویت توزیع این مواد قرار داشته اند.

معاون بهداد ناجا با اشاره به پیش بینی تهیه ۷۰۰ هزار بسته اقلام بهداشتی دیگر خاطرنشان کرد: روند بسته بندی و توزیع این اقلام همچنان ادامه دارد.

سردار حسینی با اشاره به روند شیوع بیماری کرونا در کشور نسبت به عواقب سهل انگاری در رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی هشدار داد و بر ضرورت رعایت تدابیر بهداشتی و مراقبت فردی کارکنان پیش از اعزام به ماموریت ها تاکید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha