شرایط برای پذیرش مسافران نوروزی در گتوند فراهم نیست

دزفول-ایرنا- فرماندار شهرستان گتوند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرایط برای پذیرش مسافران در نوروز ۹۹ در شهرستان گتوند فراهم نشده است.

عبدالرضا احسانی‌نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، مصوبه شورای سلامت و ستاد پیشگیری شهرستان و همچنین لزوم توجه به توصیه‌های پیشگیرانه برای سلامت هموطنان، براساس تصمیمات گرفته شده در ایام تعطیلات نوروزی، شهرستان گتوند و مردم این منطقه خونگرم و مهمان نواز برای پذیرش مهمانان نوروزی معذور هستند.

وی اظهارداشت: اقامتگاه‌های دولتی شامل مدارس، پارک‌ها، ورزشگاه‌ها و خانه باغ‌ها، سفره خانه‌ها و دیگر اماکن مهمانپذیر شهرستان برای پذیرش مهمانان آماده نشده‌اند.

فرماندار شهرستان گتوند به علت فراهم نبودن شرایط برای پذیرش مسافران از همه هموطنان عذرخواهی کرد و از مردم دیگر مناطق کشور خواست از سفر نوروزی به شهرستان گتوند خودداری و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

احسانی‌نیا بیان کرد: مردم شهرستان گتوند همواره به مهمان نوازی معروف هستند اما با توجه به شرایط موجود سلامت مردم در اولویت قرار دارد.

به گزارش ایرنا، با اعلام مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند، نتیجه آزمایش سومین بیمار از شهرستان گتوند به ویروس کرونا در روز سه شنبه گذشته مثبت و قطعی اعلام شد.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد؛ این ویروس تاکنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =