۲۱ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83710643
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تولید ماسک در پاکدشت آغاز شد

تهران- ایرنا- فرماندار پاکدشت از آغاز تولید ماسک در واحدهای صنعتی مستقر در این شهرستان  خبر داد.

هادی تمهیدی روز چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در محل فرمانداری پاکدشت برگزار شد اظهار کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونای پاکدشت و با پیگیری اعضای این ستاد و مشارکت تعدادی از تولید کنندگان شهرستان، مراحل تولید ماسک در واحدهای تولیدی مستقر در پاکدشت آغاز شد .
وی افزود: علاوه بر ماسک، برخی از واحدهای تولیدی نیز با تغییر خط تولید، اقدام به ساخت مواد شوینده و ضدعفونی کننده مقابله با شیوع ویروس کرونا کرده‌اند.
وی اظهار کرد: محصولات تولیدی در شهرستان پاکدشت طی روزهای آینده، با نظارت ستادی و با قیمت مناسب توسط داروخانه ها در اختیار عموم مردم شهرستان قرار می‌گیرد تا کمبود ماسک و مواد ضدعفونی کننده برطرف شود.
تمهیدی همچنین از تامین بخشی از نیاز کادر درمانی در بیمارستات‌های شهرستان خبر داد و افزود: با هماهنگی دستگاه قضایی بخشی از ماسک‎های کشف شده در برخی انبارهای شهرستان، بین بیمارستان زعیم، شهدای پاکدشت و مراکز درمانی فعال در شهرستان و شهرستان‌های همجوار توزیع گردید .
وی تصریح کرد: طی روزهای اخیر، تعدادی از خیرّین نیک اندیش هزاران ماسک به بیمارستان‌ها ارسال کرده اند که این مهم نیز درتأمین نیازهای شهرستان کمک شایانی کرده است.
فرماندار پاکدشت گفت: طی روزهای گذشته، علاوه بر شبکه بهداشت و درمان، بسیج ،دستگاه قضایی،  ناجا، شهرداری‌ها ، بخشداری‌ها ، دهیاران ، اداره صمت و اتاق اصناف و شهرک‌های صنعتی و تولید کنندگان بخش خصوصی کمک شایانی به مقابله با شیوع ویروس کرونا داشتند که همراهی مردم تمامی این تلاش‌ها را به نتیجه مطلوب می‌رساند.
وی با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان پاکدشت در شیوع ویروس کرونا از مردم خواست تا از حضور غیرضروری در خیابان‌ها خودداری کنند و اجازه دهند تا با اقدامات مسئولان، از انتشار این ویروس که تنها از طریق فرد به فرد منتقل می‌شود، جلوگیری گردد.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =