زوج ۱۷۶ میلیون یورویی که از چشم‌ «زیدان» افتاده‌اند

تهران- ایرنا- «زین الدین زیدان» با وجود اینکه تیمش در سویل برابر رئال بتیس تقلا می‌کرد و در نهایت هم مغلوب شد، اما حتی زوج گرانقیمت تیمش را برای گرم کردن هم فرا نخواند.

«خامس رودریگز» و «گرت بیل» دو بازیکنی که به ترتیب ۷۵ و ۱۰۱ میلیون یورو روی دست رئال خرج گذاشتند، در سانتیاگو برنابئو به موجودات نامرئی بدل شده‌اند.

به زبان ساده، آنان در برنامه‌های زیدان جایی ندارند و شکست ۲ بر یک یکشنبه شب برابر بتیس نیز شاهدی بر این ادعا است.

بیل و خامس حالا از بازیکنی همچون «ماریانو دیاز» نیز اهمیت کمتری دارند

در حالی که رئالی‌ها در مسیر شکست قدم برمی داشتند و صدر لالیگا از دستان آنان سُر می‌خورد، مرد فرانسوی حتی دو نامرئی تیمش را برای گرم کردن هم صدا نکرد. حتی مهاجمی همچون دیاز که تا پیش از ال‌کلاسیکو مرد فراموش شده برنابئو بود، حالا اهمیت بیشتری دارد.

اوضاع وخیم خامس به طور خاص اسفناک است؛ او از ماه اکتبر تاکنون در دو جبهه عمده رئال یعنی لالیگا و لیگ قهرمانان ظاهر نشده و به حضور در کوپادل‌ری و سوپرجام اسپانیا تنزل درجه یافته است.

بدتر اینکه زیدان در آخرین حضور وی در ترکیب رئال، در استراحت بین دو نیمه دیدار برابر رئال سوسیداد که به حذف کهکشانی‌ها از کوپادل‌ری منجر شد، تعویضی زودهنگام رئال لقب گرفت.

در این بین، بیل در چهار بازی اخیر رئال در فصل جاری لالیگا یک حضور ۱۵ دقیقه‌ای را تجربه کرده است؛ فصلی که بار دیگر بر کار دشوار زیدان برای کنار آمدن و مدیریت کردن ستاره کلمبیایی و ولزی تیمش صحه می‌گذارد؛ موضوعی که از زمان نشستن زیزو روی نیمکت سفیدپوشان مشکل همیشگی وی بوده است.

تعداد افراد کمی هستند که بتوانند ناراحتی آشکار مرد فرانسوی را از این دو بازیکن در جریان نشسستی مطبوعاتی در ماه نوامبر فراموش کنند؛ زمانی که زیدان به وضوح از «در دسترس» نبودن آنها برای دیدار برابر ایبار خبر داد و به شکلی مرموز تصدیق کرد که هیچکدام از آنان مصدوم نیستند.

بیل و خامس هر دو مشکلات تابستان آتی رئال هستند

مادرید و بیل تا تابستان آتش‌بس اعلام کردند و مرد ۳۰ ساله تا آن زمان دوباره به خار پای باشگاه پایتخت نشین لالیگا تبدیل خواهد شد.

وضعیت خامس نیز تعریفی ندارد؛ هافبک کلمبیایی که جولای سال جاری ۲۹ ساله می‌شود، به سمت آخرین سال قراردادش با رئال در حرکت است؛ موضوعی که می‌تواند فروش وی را در روزهای تعطیلی فصل جاری پیچیده کند.

سال ۲۰۲۰ برای خامس و بیل شبیه سالی خالی از فوتبال است؛ دست کم تا تابستان داستان اینطور خواهد بود ...

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha