کارمند بیمارستان بهشتی شیراز بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد

شیراز-ایرنا-مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس گفت: یکی از کارکنان بخش اداری بیمارستان شهید بهشتی شیراز بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در گذشت.

اکبر امیری چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فریبا ایزدپناهی کارمند امور اداری بیمارستان شهید بهشتی شیراز براثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

وی ادامه داد: هنوز مشخص نیست که این کارمند بیمارستان در محیط کار و یا خارج از این فضا به ویروس کرونا مبتلا شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون به جز مورد گفته شده،تست کرونای هیچکدام از کارمند دیگر این بیمارستان مثبت اعلام نشده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس گفت: بیمارستان شهید بهشتی شیراز تنها مرکز درمانی ملکی متعلق به سازمان تامین اجتماعی در استان فارس است و اکنون همه جراحی های اختیاری این مرکز را کنسل کرده و بیمارستان مجهز و آماده پذیرش بیماران کرونایی در صورت اعلام نیاز از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است اما تاکنون این درخواست اعلام نشده است.

براساس آخرین آمار تا ظهر سه‌شنبه ۲۰ اسفند با شناسایی ۱۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در فارس شمار مبتلایان در این استان به ۱۵۱ نفر افزایش یافته است؛ تاکنون پنج نفر از فارس به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند، ۴۲ نفر نیز با وضعیت عمومی خوب در ایزوله خانگی به سر می برند.

در سطح کشور تعداد مبتلایان تا مدت یاد شده  به ۹ هزار نفر رسید و شمار فوتی ها ۳۵۴ نفر اعلام شد. تاکنون ۲۹۵۹نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =