آمار فوتی های کرونا در ایلام به ۶ نفر رسید

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با مرگ ۲ بیمار دیگر و احتساب چهار مورد روزهای گذشته تعداد بیماران فوتی مبتلا به بیماری کرونا در این استان به ۶ مورد افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در استان ایلام، افزود: تا امروز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا به ۶۲ نفر افزایش یافته است.

وی یادآور شد: روز گذشته تعداد بیماران مبتلا به کرونا در ایلام ۵۶ نفر بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۶ مبتلای دیگر به این آمار اضافه شده است.

وی تاکید کرد: مردم استان اصول پیشگیرانه و بهداشت فردی را در جهت حفظ سلامت خود و مردم رعایت کنند و با ماندن در منزل و عدم ترددهای غیرضروری به بیرون از ابتلای خود و دیگران به کرونا جلوگیری کنند.‌

بر اساس اعلام رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۹ هزار نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۳۵۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و ۲۹۵۹ نفر بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۹۵۸ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۹ هزار نفر افزایش یافت.

همچنین تاکنون دو هزار و ۹۵۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۳۵۴ مورد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =