۲۱ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83710216
۰ نفر

برچسب‌ها

هزار و ۳۴۳ حلقه لاستیک در بیرجند احتکار شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف یک هزار و ۳۴۳ حلقه لاستیک خودرو سنگین خبر داد که به‌ صورت غیرمجاز نگهداری و در شهرستان بیرجند احتکار شده بود.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی در پی ایجاد نشانگاه‌های اقتصادی در بنگاه‌های اقتصادی، اطلاعاتی دریافت کردند که در یک انبار تولید سنگ در شهرک صنعتی بیرجند، مقادیر زیادی لاستیک خودرو سنگین دپو شده است که موضوع پیگیری شد.

وی بیان کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی محل شناسایی‌شده را بازرسی کردند که در بازرسی از این انبار، یک هزار و ۳۴۳ حلقه لاستیک را که به‌ صورت غیرقانونی احتکار شده بود، کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: بررسی ماموران حاکی از این است که بار لاستیک کشف‌ شده با ارز دولتی وارد کشور شده و مالک آن از عرضه به بازار خودداری کرده است همچنین اخیرا هیچ‌ گونه فروشی از این انبار انجام‌ نشده است.

وی افزود: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال و بار کشف‌ شده تحویل اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی شد.

روز گذشته نیز معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری محتکر بیش از ۷ تن روغن در شهرستان بیرجند خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =