اسبقیان: مهم‌ترین هدف پیش رو ما پارالمپیک توکیو است

تهران- ایرنا- رییس جدید فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: مهم‌ترین هدف پیش رو ما پار المپیک توکیو است و با توجه به اینکه زمان کمی در اختیار داریم تلاش‌خواهیم کرد از تمام پتانسیل خود به بهترین شکل استفاده کنیم.

«محمد شروین اسبقیان» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تشکر می‌کنم از روسای هیات‌های استانی و اعضای مجمع که در این شرایط خاص و بحرانی در انتخابات فدراسیون جانبازان و معلولان حضور پیدا کردند.

وی افزود: اگرچه برای عدم تجمعات تاکیدات فراوانی می‌شود اما مجمع با رعایت جوانب مسایل بهداشتی برگزار شد و تمام عزیزانی که در مجمع حاضر شدند به عنوان سربازان عزیز ایران اسلامی ایثارگری کردند.

رییس جدید فدراسیون جانبازان و معلولان خاطرنشان کرد: مجمع برگزار شد تا فدراسیون جانبازان از بلاتکلیفی خارج و ثبات مدیریت که مد نظر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان است اتفاق بیفتد.

اسبقیان در پاسخ به این پرسش که چه برنامه‌هایی را برای پیشرفت فدراسیون جانبازان و معلولان مد نظر دارید؟ اعلام کرد: چهار راهبرد را در برنامه‌هایم پیاده کردم که عبارت هستند از توسعه ورزش قهرمانی، توسعه ورزش همگانی، کشف استعدادها،آموزش و  تقویت سیستم مدیریت فدراسیون مواردی هستند که در اولیت‌هایم قرار دارند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک و ارتباطات خوبی که داریم سعی خواهیم کرد به اهدافی که به دنبالش هستیم دست یابیم.

رییس جدید فدراسیون جانبازان و معلولان  افزود: برای زنان و مردان برنامه‌های یکسانی داریم، در حوزه جانبازان و معلولان زنان قدرتمندی داریم که برای ایران در مسابقات پارالمپیک و جهانی افتخار آفرینی کرده‌اند.

وی افزود:  طبیعی است دوستانی که به نحو شاسیته و مطلوب  وظایف خود را انجام داده‌اند ادامه همکاری خواهند داد، برنامه‌ها و ماموریت‌هایی داریم که اگر دوستان با این برنامه‌ها خود را تطبیق دهند در کنار ما حضور خواهند داشت و دوست داریم از همه همکاران و عزیزان که به ورزش جانبازان خدمت کرده‌اند استفاده کنیم و دنبال حذف نیستم.

اسبقیان در پایان گفت:  مهم‌ترین هدف ما پارالمپیک توکیو است و با توجه به اینکه زمان کمی در اختیار داریم تلاش‌خواهیم کرد از تمام پتانسیل خود به بهترین شکل استفاده کنیم.

در مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولین سید محمد شروین اسبقیان با کسب ۲۲ رای برای چهار سال به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد.

پیش از این حمید علی صمیمی  رییس فدراسیون بود که با بازگشت به بنیاد شهید و امور ایثارگران از این سمت استعفا داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =