پویش سلامت مددجویان بهزیستی راه‌اندازی شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: پویش صیانت سلامت مددجویان مراکز زیرپوشش این نهاد با هدف تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی مورد نیاز آنان راه‌اندازی شد.

حمیدرضا پوریوسف روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تامین سلامت و لوازم بهداشتی مورد نیاز مددجویان مراکز تحت نظارت این سازمان از اولویت‌های مهم کاری است.

وی اظهارداشت: با توجه به مشکل در تامین اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده دست برای مددجویان مراکز زیرپوشش بهزیستی، با راه‌اندازی این پویش برای تامین این اقلام دست یاری به سوی خیرین و نیکوکاران دراز می‌کنیم.

وی گفت: این پویش از امروز تا پایان دوران شیوع بیماری کرونا ادامه دارد.

پوریوسف با بیان اینکه ۳۰۰ مرکز شبانه روزی در این استان میزبان بیش از ۱۲ هزار مددجو شامل معلول، سالمند، بیمار روانی مزمن، کودک بدسرپرست و بی‌سرپرست است، افزود: صیانت از سلامت مددجویان زیرپوشش، کاهش استرس و اضطراب ناشی از شیوع بیماری کرونا بین مددجویان و مراقبان مراکز و افزایش سطح آگاهی نسبت به بیماری کرونا از اهداف راه‌اندازی این پویش است.

وی ادامه داد: از خیرین و نیکوکاران تقاضا داریم با مشارکت در این امر خیر و خداپسندانه این سازمان را در حفظ سلامت مددجویان یاری کنند.

وی گفت: خیرین می‌توانند با شماره گیری کد#۷۴۱*۱* و کد #۱۴۰۰۰۲۶*۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه اول و ایرانسل و نیز واریز وجه به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۷۳۲۴ کمک‌های خود را برای مشارکت دراین پویش ارسال کنند.

هم اکنون حدود ۴۰۰ هزار نفر در استان خراسان رضوی زیر پوشش و حمایت اداره کل بهزیستی خراسان رضوی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =