مراکز اسکان موقت فرهنگیان استان تهران در نوروز ۹۹ تعطیل است

شهرری - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از عدم ارائه خدمات اسکان نوروزی در مراکز اسکان موقت فرهنگیان تحت پوشش این ادره کل در نورورز ۹۹ خبر داد.

یوسف بهارلو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مبارزه همگانی با شیوع و گسترش بیماری کرونا در سطح کشور  اظهار داشت: اگرچه دوران سختی را در این روزها پشت سر می گذاریم اما باید توجه داشت که سلامت  دانش آموزان ،اولیای آنها ، همکاران و در عین حال سلامت جامعه از اولویت های نظام آموزش و پرورش کشور است و هر گونه فعالیتی که سلامت جامعه  را در معرض آسیب قرار دهد ممنوع خواهد بود.
وی با اشاره به کمپین " در خانه می مانیم" افزود: در این شرایط التهاب آور شیوع بیماری کرونا بهترین کار ، ماندن در خانه است و باید در راستای افزایش سطح آگاهی های مردم و جامعه در قطع این زنجیره بیماری اهتمام گسترده و جدی ورزید.
این مسئول نقش دانش آموزان را در متقاعد کردن خانواده ها جهت عدم انجام مسافرت های نوروزی بسیار پر اهمیت دانست و گفت: قطعا خانواده ها در این شرایط سلامتی عزیزان و فرزندان شان را باید اولویت اصلی بدانند و ضمن پرهیز از هر گونه سفر ، نکات بهداشتی را به خوبی رعایت کنند. 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با تاکید بر اینکه قطعا با همت و تلاش مردم ، مسئولین و کادر فداکار پزشکی کشور شیوع این بیماری مهلک ریشه کن خواهد شد، خاطرنشان کرد: قطعا در این شرایط سخت،نقش معلمین و همکاران فرهنگی در آرام کردن فشارهای  روانی جامعه بسیار مهم است و با آگاهی بخشی می توانند مردم را در این مبارزه همگانی رهنمون سازند.
 آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.
براساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۸ هزار و ۴۲ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۹۱ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و همچنین تعداد بهبود یافتگان به ۲هزار و ۷۳۱ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha