۲۱ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۲
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 83709575
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب پنج واحد تجاری  و یک پمپ  سی ان جی در شیروان

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: پنج واحد تجاری و یک پمپ سی ان جی (CNG ) متخلف این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته پلمب شده است.

امین رضا مرآتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در گشت ویژه این شهرستان برای پیشگیری از کرونا که از صبح دیروز فعال شده است، بیش از ۵۰ دستگاه دولتی و خصوصی و واحد تجاری مورد بازرسی قرار گرفت.

وی گفت: در  این بازدیدها به بیش از ۵۰ واحد تجاری و دستگاه اجرایی  به علت رعایت نکردن دستورات ابلاغی تذکر جدی  گرفت و مهلت یک روزه برای برطرف کردن موارد یاد شده داده شد.

مرآتی با بیان اینکه خطر همه گیر شدن کرونا بسیار جدی است و همه مکلف هستیم برای پیشگیری از این بیماری تلاش کنیم و با کسانیکه سلامت مردم را به خطر می اندازند  قاطعانه برخورد کنیم افزود: همچنین صبح دیروز به یکی از فروشگاه های کوروش و پمپ سی ان جی شهرداری که در اختیار پیمانکار است اخطار و مهلت چند ساعته برای رفع مشکلات داده شد.

فرماندار شیروان گفت: اما، بازرسان عصر دیروز با مراجعه مجدد بازرسان، اقدامی  برای رفع ایرادات انجام نشده بود که بلافاصله در محل دستور پلمب آنها صادر شد.

مرآتی گفت: با توجه به تجمع افراد در بانک ها، دفاتر ثبت اسناد و بنگاه های مسکن و خودرو اگر تدبیری از سوی مسئولان مربوطه اندیشیده نشود حتما با توجه به ضرورت دستور تعطیلی آنها صادر می شود.

شهرستان شیروان چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفی دارد.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =