اهدای بسته های اهدایی دانشگاه شریف به نیازمندان دهلران

ایلام- ایرنا- رییس موسسه خیریه حضرت مهدی (عج) شهرستان دهلران گفت: موسسه فردای سبز شریف وابسته به دانشگاه صنعتی شریف با همکاری موسسه خیریه حضرت مهدی (عج) ۷۰ بسته اقلام خوراکی بین نیازمندان این شهرستان توزیع کرد.

مهرشاد سهیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش ریالی هر بسته غذایی 2 میلیون و 500 هزار ریال است که در بین اقشار نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع شد.

وی افزود: این بسته های خوراکی شامل اقلامی چون روغن، برنج، رب گوجه فرنگی، مرغ و ... بود که از سوی موسسه فردای سبز شریف به این خانواده ها اهدا شد.

سهیلی یادآور شد: این برای سومین در سال جاری است که موسسه فردای سبز شریف بین خانواده های نیازمند اقلام خوراکی توزیع می کند و در اعیاد قربان و شب یلدا نیز مستندان شهرستان دهلران از اقلام خوراکی اهدایی این موسسه بهره مند شدند.

وی گفت: در این اقدام خیرخواهانه هزینه تهیه این اقلام با موسسه فردای سبز شریف بود و موسسه خیریه حضرت مهدی (ع) نیز در خرید اقلام، شناسایی خانواده ها و توزیع این بسته های ارزاقی همکاری داشت.

وی یاداور شد شد: هدف از مشارکت موسسه فردای سبز شریف در این گونه برنامه ها را آشناسازی جامعه هدف دانشگاهی با محیط پیرامون و اشراف بیشتر انها با مشکلات اجتماعی و نیز ایجاد الفت بین قشر دانشجو با فرهنگ ارزشمند انفاق و ترغیب آنها برای حضور فعال در این گونه فعالیت ها در کنار کسب علم و تحصیل است.

مهرشاد سهیلی بانی موسسه خیریه حضرت مهدی (عج) نوجوان ۱۵ ساله استان ایلام اهل و ساکن بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران است که به عنوان نوجوان ترین فعال فرهنگی و آتش به اختیار کشور شناخته شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =