توزیع حدود ۴۶ هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۵ هزار و ۸۸۰ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد سال گذشته تاکنون با نرخ مصوب بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان توزیع شده است.

 تیمور باقری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد افزود: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا از ابتدای طرح تا کنون ۵۵ هزار و ۳۴۵ حلقه لاستیک از سوی سازمان صمت سیستان و بلوچستان تخصیص داده شده که منجر به صدور ۴۵ هزار و ۸۸۰ حواله از سوی ادارات و نمایندگی های این اداره کل و صنوف بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار داشت: اختصاص سهمیه لاستیک به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان بر اساس میزان پیمایش و ظرفیت  ناوگان تعیین می شود.

باقری بیانکرد: همچنین در راستای جذب ناوگان در بندر چابهار جهت حمل کالاهای اساسی، به ازای هر سه بارنامه مربوط به حمل این دسته از کالاها، یک حواله لاستیک خارج از نوبت برای ناوگان صادر می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =