اطلاعیه لغو برگزاری نماز جماعت در گتوند باید اجرا شود

دزفول-ایرنا- رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان گتوند گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی نماز جماعت در مساجد و اماکن مذهبی برگزار نمی‌شود و اطلاعیه ستاد اقامه نماز و سخنان امام جمعه شهرستان در این خصوص باید اجرا شود.

حمید معتمدپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اطلاعیه صادره از سوی ستاد اقامه نماز گتوند درخصوص پیشگیری از ویروس کرونا افزود: اطلاعیه صادره از سوی دفتر امام جمعه در خصوص خودداری از برگزاری نماز جماعت، فصل الخطاب بوده و باید اجرا شود.

وی ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی نماز جماعت در مساجد و اماکن مذهبی شهرستان گتوند اقامه نمی‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان گتوند در خصوص برگزاری نماز جماعت در ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: ادرات در این خصوص تابع دستورالعمل ادارات کل مربوطه خود هستند.

به گزارش ایرنا، با اعلام مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند، نتیجه آزمایش سومین بیمار از شهرستان گتوند به ویروس کرونا مثبت و قطعی اعلام شد.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد؛ این ویروس تاکنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha