کشف بیش از ۲۲۰۰ لیتر الکل و مواد ضدعفونی احتکار شده در کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از کشف ۲ هزار و ۲۱۰ لیتر مواد ضدعفونی و الکل در شهر کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ جلیل سلطانی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از احتکار مقدار زیادی مواد ضدعفونی در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از شناسایی انبارهای محل احتکار و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به بازرسی از آنها اقدام کردند.

سرهنگ سلطانی تصریح کرد: در جریان این بازرسی ها، از یک محل هزار و ۲۸۰ لیتر الکل و از محل دیگر نیز ۹۳۰ لیتر مواد ضدعفونی کشف شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه، ارزش محموله های احتماری کشف شده را طبق نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال عنوان کرد.

وی همچنین از دستگیری ۲ متهم در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

سرهنگ سلطانی در پایان گفت: پلیس مقتدرانه با افرادی که اقدام به احتکار یا گران فروشی می کنند برخورد و مجازت های سختی در انتظارشان خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا کرمانشاه با بیان اینکه اکنون ۹۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند از مثبت شدن جواب آزمایش‌ کرونا ۵۱ بیمار در استان و فوت ۶ نفر از آنان خبر داده است.

سرخط اخبار استان‌ها