معاون استاندار همدان: اطلاع‌رسانی درباره کرونا شفاف باشد

همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: باید برای مدیریت جو روانی استان، اطلاعات دقیق و شفاف درباره این ویروس به مردم اطلاع‌رسانی و ارائه شود.

مصطفی آزادبخت روز سه شنبه در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان همدان اظهار داشت: به منظور آگاهی مردم در باره ویروس کرونا اطلاعات به روز، دقیق، شفاف و صادقانه ارائه شده است و این روند باید ادامه یابد.

وی بررسی نقاط ضعف و تقویت اعتماد عمومی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: به منظور تامین نیازهای مردم مقرر شد که علوم پزشکی نیازهای خود را به سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام و این سازمان با همکاری اتاق بازرگانی این نیازها را رفع کند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان نیز گفت: تلویزیون های شهری شهرداری همدان آمادگی پخش توصیه ها و هشدارها درباره ویروس کرونا را دارد.

وحید علی ضمیر بیان کرد: حدود ۵۰ پایه بنر برای نصب تبلیغات مربوط به ویروس کرونا پیش بینی شده و این تذکرها در بیلبوردها نیز به تصویر کشیده شده است.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز سه شنبه درباره تازه ترین امار مرتبط با کرونا اعلام کرد: تاکنون ۸۰۴۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۹۱ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و همچنین ۲۷۳۱ نفر بهبود یافته‌اند.

جهانپور افزود: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۸۸۱ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۸۰۴۲ نفر رسید.

وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۲۹۱ مورد رسید.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تا کنون ۲۷۳۱ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند و روند بهبودی و ترخیص این بیماران افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha