کرونا؛ آخرین بازمانده فعال در ورزش همدان را تعطیل کرد

همدان- ایرنا- شیوع ویروس کرونا باعث شد تا با دستور مسوولان تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال پاس همدان تعطیل شود.

با وجود اینکه پیش از این اعلام شده بود که تمامی فعالیت های ورزشی در سطح استان همدان تعطیل است، اما تیم پاس همچنان در هفته های اخیر به تمرین پرداخت.

شیوع ویروس کرونا در همدان باعث شد تا دستگاه ورزش این استان براساس دستور صادره از ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا، تمرین تیم پاس را تعطیل کند.

سرمربی تیم پاس در این باره گفت: روز گذشته مدیرکل ورزش و جوانان همدان از ما خواست که تمرین تیم را تعطیل کنیم.

علی قربانی افزود: پاس تنها تیم لیگ دویی بود که تمرین داشت و البته این به خاطر حفظ آمادگی تیم و اعلام نشدن ادامه برنامه لیگ دسته ۲ فوتبال کشور بود.

وی اضافه کرد: براین اساس برنامه فردی را برای بازیکنان ارایه دادیم تا هر یک در منزل شخصی به حفظ آماده سازی بدنی خود بپردازد.

قربانی با اشاره به اینکه مسوولان قول تامین اعتبار مالی برای پرداخت بخشی از مطالبه اعضای تیم تا قبل از پایان سال را داده اند، گفت: دور جدید تمرین تیم را پس از تعطیلات روزهای آغازین عید نوروز ۹۹ شروع خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز تعطیلی تمرین تیم پاس را براساس دستور صادره اعلام کرد و گفت: نمی توانیم با ادامه تمرین ها سلامت بازیکنان را به خطر بیندازیم.

محسن جهانشیر افزود: تعطیلی تمرین تیم به صلاح بازیکنان و مربیان بود ضمن اینکه دور جدید مسابقات از بیستم فروردین ماه سال آینده از سر گرفته می شود.

وی بیان کرد: تا شروع مسابقات به طور قطع شرایط بهتری را به لحاظ فراگیری ویروس کرونا خواهیم داشت و محدودیت ها به حداقل می رسد.

تیم پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور شرکت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha