آمار جان باختگان کرونا در مازندران 27 نفر شد

ساری - ایرنا - روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا را تا عصر روز دوشنبه در این استان 27 نفر اعلام کرد.

بر اساس روز دوشنبه این روابط عمومی ، آمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در این استان نسبت به گزارش 24 ساعت پیش دانشگاه علوم پزشکی مازندران 6 نفر بیشتر شد.
در گزارش قبلی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که عصر یکشنبه اعلام شده بود ، تعداد جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان 21 نفر اعلام شده بود.
طبق این گزارش آمار قطعی بیماران کرونایی در استان مازندران 633 نفر اعلام شده که نسبت به  گزارش قبلی دانشگاه علوم پزشکی که 24 ساعت قبل اعلام شده 13 نفر اضافه شد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد افراد مشکوک به ویروس کرونا را که در بیمارستان و یا مراکز درمانی استان تحت درمان قرار دارند ، حدود یکهزار و 24 نفر اعلام کرد.

براساس این گزارش از بدو شیوع ویروس کرونا در استان مازندران تاکنون 335 نفر بیمار مشکوک به کرونا نیز از بیمارستان و مراکز درمانی استان مرخص شدند.
نخستین بار ویروس کرونا در استان مازندران سی ام بهمن ماه سال جاری در شهرستان بابل مشاده و اول اسفند هم در باره آن اطلاع رسانی شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =