روزانه ۲ مسوول در سامانه سامد حضور دارند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: سامانه سامد فرصت مغتنمی برای ارتباط با مردم در این شرایط است و هر روز ۲ نفر از مسوولان استان در سامانه سامد حضور می یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر در سامانه سامد حضور یافت و به خواسته ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.

استاندار ایلام در حاشیه این برنامه مردمی با تاکید بر حفظ ارتباط مسوولان با مردم جهت پیگیری مسائل و مشکلات آنان در این شرایط، گفت: در این شرایط که بحث بیماری کرونا وجود دارد، ارتباط مردم با مسوولان از طریق سامانه سامد یک فرصت مغتنم است و این مهم در ادامه تسهیل می یابد.

وی با اشاره به این موضوع که قبلا بصورت ماهیانه جهت ارتباط با مردم در سامانه سامد حضور یافته است، اضافه کرد: درگذشته هر هفته یک مدیر در سامانه سامد حضور می یافت و پاسخگوی سئوالات مردم می شد اما امروز به خاطر بحث کرونا هر روز ۲ نفر از مدیران استانی در این سامانه حضور یافته و با مردم ارتباط برقرار می کنند.

سلیمانی دشتکی در ادامه گفت: هم اکنون بیشتر تقاضاهای مردمی اجتماعی از قبیل مشکلات با شهرداری، تقاضای وام، امهال اقساط وام ها، کارهای عمرانی، درخواست های مالی و کمک ها و ... بوده که در این راستا و در لحظه با مدیران مربوطه ارتباط برقرار شد و مسائل پیگیری شد.

وی در ادامه بر پای کار بودن مسئولان در شرایط امروز کشور و استان تاکید کرد و گفت: مدیران نباید ارتباط خود را با مردم قطع کنند و در این رابطه با هماهنگی با دفتر بازرسی در سامانه سامد حضور یابند و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.

گفتنی است در این ارتباط مردمی استاندار ایلام موفق شد با بیش از ۳۰ نفر از شهروندان ارتباط برقرار کند و پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها