نمایش «شبی که ماه کامل شد» در دو جشنواره هندی

تهران- ایرنا- فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار در دو جشنواره در هندوستان به نمایش درمی‌آید.

شبی که ماه کامل شد در ادامه نمایش‌ها و موفقیت‌های جهانی خود در دو جشنواره در هندوستان به نمایش درمی‌آید.

دوازدهمین جشنواره فیلم بنگلور هند که از هفتم تا پانزدهم اسفند برگزار شد اولین نمایش این فیلم در هندوستان بود و در ادامه شبی که ماه کامل شد در جشنواره فیلم هبیتات دهلی نو که از بیست‌وسوم اسفند تا سوم فروردین در شهر دهلی نو برگزار می‌شود هم به نمایش درمی‌آید.

شبی که ماه کامل شد پیش از این در حضورهای جهانی‌اش درجشنواره شب‌های سیاه تالین جایزه بهترین فیلم از نگاه مردم و درجشنواره فیلم‌های سیاسی کاراسون فرانسه جایزه بزرگ هیات داوران به عنوان بهترین فیلم جشنواره، جایزه بهترین بازیگر زن برای الناز شاکردوست و جایزه هیات داوری دانشجویان را دریافت کرد.

عرضه و پخش بین المللی این فیلم‌ به عهده محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) است.

الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون و آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم براساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است. درواقع شبی که ماه کامل شد روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی‌ست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد. 

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha