۱۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83707149
۰ نفر

برچسب‌ها

عرب: مسائل مالی در زمان من در پرسپولیس شفاف است

تهران- ایرنا- مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: مسائل مالی در زمان مدیریت من در این باشگاه شفاف است و مدیران فعلی آن را به صورت جدول روی سایت باشگاه منتشر کنند.

«ایرج عرب» سرپرست فدراسیون دوومیدانی امروز (دوشنبه)  پس از پایان مجمع انتخاباتی این فدراسیون در جمع خبرنگاران در رابطه با زمان حضورش در پرسپولیس و اینکه سرانجام پولی که او برای پرداخت به «برانکو ایوانکوویچ» آماده کرده بود، چه شد، افزود: این مسائل مالی چندان پیچیده نیست.  پول به این خاطر در آن مقطع به برانکو پرداخت نشد که او اعلام کرد اگر آن پول را به من پرداخت کنید هم حاضر به بازگشت نیستم و می‌خواهم بروم. ما پول را آماده کرده بودیم او نیامد بگیرد.

وی افزود: برانکو در آن مقطع ۲ حساب را به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده بود که یکی از آنها حساب دختر او بود و یکی دیگر حساب خودش. ما با چند صرافی مهم هم صحبت کردیم که گفتند امکان انتقال پول وجود ندارد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس اضافه کرد: ۵۰۰ هزار یورو ۱، ۵ ماه قبل از رفتن به برانکو به او پرداخت کردیم و او سابقه دریافت پول به صورت دستی را داشت. به او گفتیم که به صورت دستی بیاید پول را بگیرد که او پاسخ داد این کار را انجام نخواهد داد و به همین خاطر به حساب او هم نتوانستیم پولی را پرداخت کنیم.

عرب تاکید کرد: همه آن پول را بین بازیکنان تقسیم کردیم و بیشترین پرداختی را در آن زمان به بازیکنان داشتیم. همچنین علاوه بر آن آپشن‌های قراردادی را هم پرداخت کردیم. مسائل مالی نیازی به حاشیه و گمانه‌زنی ندارد و شفاف است.

وی خاطر نشان کرد: از مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره درخواست می‌کنم که درآمدهای ارزی و ریالی مدیریت من و  کلیه پرداخت‌ها بابت اصل قرارداد، آفر، آپشن، بدهی مالیاتی و مالی را به صورت جدول در سایت باشگاه قرار دهند. این پیچیده نیست. من این خواهش را کردم. وقتی مدیری این موضوع را به صورت صریح مطرح می‌کند، جای سووالی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =