تله‌کابین توچال تعطیل شد

تهران - ایرنا - مدیر عامل هلدینگ سیاحتی پارسیان اعلام کرد: تله‌کابین و تله سیژ توچال با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از فردا (یکشنبه) تعطیل است.

«علی محمد قادری» شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، اظهار داشت: هتل، پیست اسکی، سورتمه و سایر امکانات مجموعه توچال از چهار روز پیش تعطیل شده بود و فقط تله‌کابین این مجموعه به فعالیت خود ادامه می‌داد.

وی با بیان اینکه تله‌کابین مجموعه توچال در این مدت با رعایت تمهیدات بهداشتی از جمله ضدعفونی کردن کابین فعالیت می‌کرد، گفت: تله‌کابین در این مدت به دلیل تردد مردم و امنیت کوهنوردان فعالیت داشت اما ناگذیر به تعطیل کردن آن شدیم.

مدیر عامل هلدینگ سیاحتی پارسیان اضافه کرد: بنا به دستور وزارت ورزش و امور جوانان و استانداری تهران، تنها اماکن ورزشی باید تعطیل می‌شد و هیچ دستوری مبنی بر تعطیلی اماکن تفریحی وجود نداشت؛ با این حال هلدینگ پارسیان از چهار روز گذشته کل مجموعه توچال - بجز تله‌کابین - و مجموعه پارک ارم را تعطیل کرد.

وی اضافه کرد: پارک ارم تعطیل است و درب ورودی بخاطر ورود و خروج کارکنان باز است؛ از پنج روز پیش تاکنون مردم هیچ خدمتی از پارک ارم نمی‌گیرند.

قادری با بیان اینکه اکنون می‌توان گفت مجموعه توچال بطور کامل تعطیل شده است، گفت: علاوه بر توچال و ارم، مجموعه های ورزشی شهید چمران و جماران نیز - که به این هلدینگ تعلق دارد - تعطیل شده است.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha