ادامه سرویس‌دهی تله کابین توچال با وجود شیوع کرونا

تهران - ایرنا - با وجود شیوع ویروس کرونا، تله کابین توچال و مجموعه تفریحی پارک ارم هنوز باز هستند و به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

به دنبال شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مراکز از جمله باشگاه‌های ورزشی، دانشگاه‌ها، مدارس و ... تعطیل شده‌اند اما هنوز برخی مراکز تفریحی در شهر تهران که می‌تواند وسوسه خروج از خانه را برای مردم و از جمله دانش آموزان و دانشجویان فراهم کند باز و در حال خدمات‌دهی است.

وزارت وزش در بسیاری از استانها تعطیلی اماکن ورزشی را اجباری کرده است و حتی همین الان در پایتخت بسیاری از باشگاه‌های ورزشی که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود تعطیل شده اند.

با این حال، مجموعه تله‌کابین توچال و پارک ارم که بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یکی از عمده سهامداران این مراکز به شمار می‌رود، هنوز فعال هستند.

تله کابین توچال صبح امروز پذیرای جمعیت زیادی از مردم پایتخت بود که برای گذران اوغات فراغت خود، این منطقه را انتخاب کرده بودند.

این در حالی است که همه مسوولان و کارشناسان معتقدند در چنین شرایطی رفت و آمدها باید به حداقل برسد؛ به عنوان نمونه وزیر کشور امروز در نشست با استانداران سراسر کشور درباره بررسی گزارش آخرین شرایط استان‌ها در مقابله با بیماری کرونا - که به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد - اظهار داشت: مهمترین عامل تسریع کننده مدیریت شرایط، ‌نقش آفرینی مؤثر مردم است و بهترین کمک مردم حضور در منزل و اجتناب از هرگونه تردد غیرضروری است.

بیشتر بخوانید:

به دنبال درج این خبر مدیر عامل هلدینگ سیاحتی پارسیان به ایرنا گفت: تله‌کابین و تله سیژ توچال با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از فردا (یکشنبه) تعطیل است. 

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به حدود یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.
تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور تا ظهر شنبه ۱۷ اسفندماه به ۵ هزار و ۸۲۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۴۵ نفر رسیده و همچنین هزار و ۶۶۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha