۱۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۵:۱۸
کد خبر: 83705227
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار اردبیل: اصناف نیاز به حمایت دارند

۱۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۵:۱۸
کد خبر: 83705227
استاندار اردبیل: اصناف نیاز به حمایت دارند

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل بر لزوم حمایت از مغازه‌داران و صنوفی که به خاطر پیشگیری از بیماری کرونا تعطیل می‌شوند، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنامجو روز شنبه در نشست با نمایندگان اصناف استان اظهارداشت: در طول مدتی که به خاطر کرونا تعطیلی اصناف وجود دارد حمایت‌های لازم بویژه در بحث هزینه برق، آب و گاز و مالیات انجام می‌شود.

وی افزود: بسیاری از بازاریان و اصناف چند ماه منتظر بودند تا در ایام عید کاسبی لازم را بکنند ولی با توجه به اینکه سلامت مردم و خود بازاریان از همه چیز مهم‌تر است، برخی اقدام‌های پیشگیرانه ضرورت دارد.

استاندار اردبیل از صنوفی که برای تعطیلی مغازه‌هایشان در این ایام اعلام آمادگی کردند تقدیر و اظهارامیدواری کرد بعد از رفع بحران شرایطی فراهم شود که جبران مالی شود.

مدیرکل سازمان امور مالیاتی استان اردبیل نیز گفت: سازمان امور مالیاتی بر اساس قوانین و مقررات برای مبارزه با بیماری کرونا در کنار مردم هست و برای اصنافی که به منظور حمایت از طرح مبارزه با بیماری مغازه‌های خود را می‌بندند و ضرر می‌کنند، هزینه‌ها لحاظ خواهد شد.

وی ادامه داد: هرگونه ترک کسب و عدم معامله نیز در کسر از درآمد مشمول مالیات لحاظ خواهد شد.

در این جلسه نمایندگان اصناف از جمله طلافروشان، لوازم خانگی، بزازان، املاک و رستوران‌ها اعلام آمادگی کردند که به خاطر جلوگیری از بیماری کرونا مغازه های  خود را تعطیل کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha