تهرانی‌ها ۱۳ میلیارد تومان در جشن نیکوکاری کمک کردند

تهران-ایرنا- مدیر کل کمیته امداد استان تهران از کمک ۱۳ میلیارد و ۹۸۷ میلیون تومانی مردم استان در قالب جشن نیکوکاری خبر داد.

به گزارش روز شنبه کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنجی بر اساس آمار کمک های مردم استان تهران  نقدی و غیر نقدی است گفت: پایگاه های جشن نیکوکاری در همه ادارات کمیته امداد استان و مراکز نیکوکاری برپابود که بیش از هفت میلیارد تومان آن از طریق بخش نیکوکاری دریافت شد.  

پرپنچی با تاکید بر اینکه این کمک ها در کمترین زمان ممکن و تا قبل از تحویل سال نو به دست نیازمندان خواهد رسید، خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم با استفاده از شیوه های الکترونیکی به این جشن کمک کردند.  

وی از همه مردم نیک اندیش و نوع دوست استان تهران، خیران، نیکوکاران، آموزش و پرورش، شهرداری ها و دیگر ادارات و سازمان ها که کمیته امداد استان را در کمک رسانی به نیازمندان یاری و همراهی کردند تشکر و قدردانی کرد.

جشن نیکوکاری همه ساله همزمان در کشور از ۱۴ اسفند( سالروز تشکیل کمیته امداد) آغاز شده و تا یک هفته ادامه دارد که از طریق این طرح کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز شب عید برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد تهیه و ارسال خواهد شد.  

کمیته امداد استان تهران ۷۴ هزار خانواده نیازمند را تحت پوشش خود دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =