جمعیت امام علی بوشهر ۱۰۶ بسته بهداشتی برای کودکان کار توزیع کرد

بوشهر- ایرنا- مدیر جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) استان بوشهر گفت: این سازمان مردم نهاد برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ۱۰۶ بسته بهداشتی بین کودکار کار و زبال گردها در این استان توزیع کرد.

علی برزگر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این بسته‏‌ها شامل پودر رختشویی، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، ژل ضد عفونی کننده، شامپو و دستکش است.

وی بیان کرد: کودکان کار و زباله گرد قشری هستند که در موضوع شیوع ویروس کرونا بیش از سایر افراد جامعه در معرض این تهدید قرار دارند.

برزگر ادامه داد: این کودکان در حالت عادی نیز از نظر بهداشت سلامت در خطر قرار دارند و همین موضوع باعث شد تا جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) بوشهر با بهره‎گیری از ظرفیت خیران نسبت به تهیه و توزیع بسته اقلام بهداشتی در بین آنها اقدام کند.

وی افزود: کودکان کار و زباله گرد بخاطر تامین معیشت خانواده بیشتر بیرون از خانه فعالیت دارند و همین موضوع می‎طلبد شهروندان توجه بیشتری به آنها داشته باشند.

برزگر یادآور شد: جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) بوشهر از فروردین سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از ۱۲۰ کودک در معرض آسیب را در پوشش خود قرار داده‌است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha